Giriş Yap

Üye Ol

E-posta adresinize bir parola gönderilecek.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için ve kullanılacaktır.

Siparişler tarafımıza anlık iletilir, Havale seçenekli ödemelerin kontrolleri gün içerisinde belirli zamanlarda mutabakat yapılır. ve sipariş onaylanır. Siparişinizin onaya alınması için lütfen ( ödeme bildirim formunu )doldurun.

Verdiğiniz sipariş albümün görsellerini bize WeTransfer Aracılığı ile güvenli ve hızlıca gönderebilirsiniz Alıcı e-posta kısmına info@albumimalati.com adresini ve not kısmına sipariş veya ürün kodunuzu yazınız.

Tüm işlemler tamamlandığı zaman baskı öncesi albüm tasarımları size iletilecektir onay vermeniz durumunda baskı işlemine alınır. Onay sonrası tasarım veya görsel değiştirme işlemi yapılmaz.

Fotoğrafçıların gönderdiği hiçbir albüm tasarım kutu poşet taşıma çantası ve benzeri yerlerde firmamıza ait bir logo ve iletişim bilgileri bulunmaz.

Ödemesi yapılan siparişler onaylanması durumunda grafik çalışmaları ve adet ölçü ve baskı kesim çalışma gruplarına alınır. bu seyre giren çalışmaların ücret iadesi maalesef yapılamıyor.

Kargo ücretleri Türkiye sınırları içerisinde verilen sipariş tutarınıza veya belirli ürünlerdeki kampanya baz alınarak otomatik özel indirim veya ücretsiz kargo gönderimleri sağlanmaktadır.

Siparişlerinizi Bize Bildirin ÖDEME BİLDİRİM FORMU Hemen Onaylansın.